מיפוי שוק וחישובי פוטנציאל

אנו מבצעים מחקרים מקיפים מצד אחד ומיני מחקרים מהירים בתקציב נמוך, מאידך, שמנתחים ענף, מספקים מיפוי חלקי או מלא שלו , מחשבים גודל והיקף שוק/ענף/  ביחידות ובכסף, מתארים את המבנה הענפי ועוצמת התחרות בענף תוך ביצוע ניתוחי SWOT .

אנו מבצעים מיפויי שוק וניתוחים ענפיים (Situational Market Analysis) בשוק קיים וחדש לסייע לחברות להגיש בקשה להכללת תרופה בסל הבריאות, כאשר רוצים להכניס תרופה חדשה לשוק וכדי להיערך בזמן לכניסת מתחרה וכדי להיערך לכניסת גנריקה.

מחקרים אלה מבוצעים כדי לדעת האם ניתן להגדיל מכירות, כדי לבחון את המיצוב של המוצר מול המתחרים וכדי לזהות איומים והזדמנויות ולהיערך בהתאם.

בתום המחקר לקוחותינו מקבלים תמונה מלאה של הענף היקפו, נתחי שוק של השחקנים העיקריים , כולל מידע לגבי כדאיות כניסה לענף, צפי מכירות, המלצות אודות תהליך הכניסה לענף, או לחליפין, כיצד להתחרות בענף שכבר פועלים בו.  
 

סגמנטציה וטרגטינג

אנו מבצעים  תהליך מחקרי זה עבור לקוחות הנכנסים לשוק עם תרופה/מוצר חדש, או אינדיקציה נוספת , הדורשת פעילות בקרב רופאים בהתמחות חדשה. קורה גם שחברה חשה שהיא איננה מגיעה לכיסוי שוק של קהל היעד שלה ומבצעת מחקר כזה.

מבצעים תהליך זה כדי לקבוע תדירות ביקור ואורך ביקור לכל רופא פוטנציאלי, וכן באופן אידיאלי, לקבוע מה לומר לרופא על פי תחומי העניין שלו, והאופי שלו. תהליך זה מבוצע באופן משולב עם הלקוחות.

קישורים

שלח

קבלו חדשות ועדכונים

שדה חובה

תודה רבה

הטופס נשלח בהצלחה

צור קשר

 

טלפון:

7787700 – 03

 

דוא"ל:

jddball@netvision.net.il

 

קידום+ בניית אתרים תדמיתיים